Start a new topic

Kategooria taastusravi all on teenused mis ei ole taastusravi.

Tere.

Soovisin anda tagasisidet selle kohta et teatud teenused sport-id lehel, mis on märgitud kategooria taastusravi all, ei ole tegelikult äriregistris registreeritud kui taastusravi ning seega neid sport-id ga kasutama minnes satub ebameeldivasse olukorda kus peale hooldust pead siiski oma rahakoti välja võtma ning ei saa plaanitud sport-id tasumisvõimalust kasutada. Kas saaks palun asetada sellised teenused õigete kategooriate alla et rohkem inimesi valeinfo ohvriks ei langeks.

Jutt käib käesoleval hetkel Rakvere Aqva spaa saunade ning Beautyful me kehasalongi rullmassaazide kohta ent usun et selliseid teenuseid on veel.


Evely

1 Comment

Tere, Evely! 


Väga vabandan, et Teie tõstetud väga oluline teema on kaduma läinud. 

Võib olla olete juba jõudnud pöörduda meie klienditoe poole, kuid kindluse mõttes lisan siia pisut informatsiooni, mis loodetavasti  loob selgust:

Taastusravi kategooria on tõepoolest üsna lai. 

Sinna alla kuuluvad massaažid, SPA-d, füsioteraapia jpm ja nende seas on erisoodustusmaksuga maksustavad teenused ja maksuvaba teenused. 


EMTA poolne info: https://www.emta.ee/et/ariklient/tulu-kulu-kaive-kasum/erisoodustused/maksusoodustus-tervise-ja-spordikuludele-alates-1


Tööandja võib ise valida, kas kompenseerida töötajatele kõiki teenuseid või ainult maksuvabasid teenuseid. 

Asjakohast informatsiooni on võimaik leida meie Teadmiste baasist.


Loodan, et sellest infost oli Teile abi. 

Roman

Login to post a comment